Oferta pracy

Kierownik Projektów

Dr.Max PolskaO firmie

Dr.Max Polska

Krzemieniecka 60a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami informatycznymi

  • pomoc w określaniu zakresu i celów projektów

  • tworzenie długo- i krótkoterminowych planów projektowych, w tym wyznaczanie celów oraz kamieni milowych, przestrzeganie terminów i alokacja zasobów

  • identyfikowanie i zarządzanie ryzykami

  • pełnienie roli punktu kontaktowego dla zespołów roboczych, w celu zapewnienia synergię działań zespołu projektowego

  • komunikacja z komitetem sterującym i/lub zarządem, w celu zapewnienia zgodności z celami organizacji

  • dostosowywanie harmonogramów i celów projektu w razie potrzeby

  • zarządzanie zespołem projektowym

  • motywowanie osób zaangażowanych w projekt do terminowego wykonywania zadań

  • zarządzanie przyznanym budżetem,

  • zlecanie prac firmom zewnętrznym w ramach przyznanego budżetu,

  • praca z systemami wspomagającymi zarządzanie projektami oraz rozliczenia finansowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane menadżerskie lub informatyczne

  • Obsługa pakietu Office

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami

  • Doświadczenie Min. 5 letnie, w tym min. 3 letnie na podobnym stanowisku

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne

  • Umiejętności analityczne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,

  • Preferowany certyfikat z zarządzania projektami (np. PRINCE2, PMP)

  • Mile widziane doświadczenie w dużych firmach handlowych

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon i laptop,

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Przyjemną atmosferę oraz bogaty pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami