Oferta pracy

Kierownik Projektów

KACZMARSKI GROUP

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Danuty Siedzikówny 12

Psie Pole

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracami koncepcyjnymi w projekcie, definiowanie projektu,

  • organizacja projektu: cele, zakres, interesariusze, harmonogram, budżet, ryzyka, struktura zarządzania projektem, komunikacja,

  • nadzór nad realizacją projektu, zarządzanie zmianą, kontrola kosztów i jakości wykonywanych prac oraz adekwatne reagowanie w przypadku pojawiających się problemów – zgodnie z przyjętym w organizacji procesem zarządzania projektami

  • koordynacja działań uczestników projektu i zespołów projektowych wewnętrznych i zewnętrznych

  • odpowiedzialność za skuteczne wdrożenie projektu,

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją projektową,

  • współpraca z Kierownikiem Portfela Projektowego, raportowanie zarządcze i operacyjne

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenie w prowadzeniu projektów:

  • biznesowych, biznesowo – technicznych lub organizacyjnych

  • w środowisku zasobów rozproszonych; wewnętrznych i zewnętrznych lub w środowisku międzynarodowym; dostawcy, klienci

  • transformacyjnych; organizacyjnych, finansowych, IT

  • background doświadczenia współpracy z biznesem; właściwe jego rozumienie, umiejętność rozumienia i posługiwania się językiem korzyści i uzasadnienia biznesowego

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • praktyczna znajomość standardów i metodyk prowadzenia projektów; AgilePM, PMBok, Prince2 oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami (np. MS Project, Jira),

  • kompetencje analityczne i umiejętności myślenia procesowego,

  • umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych i zarządzania priorytetami,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy z różnymi departamentami w organizacji oraz partnerami zewnętrznymi,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość metodyk zarządzania wytwarzaniem oprogramowania SAFe, scrum, kanban

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami na poziomie technicznym / informatycznym

  • umiejętność modelowania procesów biznesowych,

  • doświadczenie i sukcesy w prowadzeniu własnych przedsięwzięć

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują