Oferta pracy

Kierownik Projektów

KAEFER S.A.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzenie projektami w branży budownictwa przemysłowego

  • Identyfikacja możliwości i pozyskanie zlecenia

  • Negocjacje z Klientami – ustalenia techniczne i finansowe

  • Kalkulacja i przygotowanie oferty wraz z oszacowaniem ryzyka

  • Dobór personelu niezbędnego do realizacji zadania

  • Nadzór nad realizacją projektu

  • Zarządzanie finansowe projektami, w tym zapewnienie prawidłowości realizacji budżetu i płynności finansowej

  • Monitoring i sprawozdawczość postępów w realizacji projektu

  • Kompleksowe rozliczenie projektu pod kątem technicznym i finansowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek – budownictwo, mechanika

  • Min. 3 lata doświadczenia w kompleksowym zarządzaniu projektami w branży przemysłowej

  • Bardzo dobra znajomość branży przemysłowej i budowlanej

  • Umiejętność planowania i koordynacji realizacją kontraktów w oparciu o wymagania techniczne i zakładany budżet

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Umiejętność współpracy z wieloma jednostkami w organizacji

To oferujemy

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie w uznanej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy przy projektach przemysłowych

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, dopłaty do kart multisport, „wczasów pod gruszą” i inne

  • Elastyczny system pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

KAEFER S.A.

Firma KAEFER SA znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 50 krajach.

Jako wiodący dostawca najbardziej profesjonalnych, kompleksowych usług i rozwiązań dla przemysłu w zakresie izolacji technicznych, przemysłowych oraz prac rusztowaniowych i w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce i na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator projektów.

Przewiń do profilu firmy