Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik projektów

Green Factory Sp. z o.o.O firmie

  • Zdunowo (pow. płoński)

    Zdunowo (pow. płoński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizację kilku projektów jednocześnie z zakresu modernizacji linii technologicznych a także zakup nowych linii technologicznych, poszczególnych maszyn zarówno w procesie obróbki i pakowania produktów

  • przygotowanie kompletnego wniosku inwestycyjnego poprzedzone zebraniem budżetu inwestycji, harmonogramu realizacji projektu, specyfikacji wykonania instalacji oraz wszelkich czynników potrzebnych do analizy opłacalności projektu

  • nadzór nad pracą dostawców maszyn i urządzeń oraz pracą wykonawców instalacji mechanicznych i elektrycznych oraz innych wymaganych do realizacji projektu

  • raportowanie postępów prac projektu w szczególności wykonania harmonogramu oraz budżetu

  • negocjowanie i opracowywanie kontraktów inwestycyjnych obejmujących zakupy, składanie zamówień, monitorowanie i procesowanie faktur

  • zapewnienie zgodności realizowanych projektów z prawem i obowiązującymi regulacjami wewnątrzfirmowymi poprzez przygotowanie dokumentacji wymaganej do odbioru projektu przez użytkownika

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie specjalizacja mechaniczna, elektryczna, procesowa

  • sprawnego użytkowania aplikacji AUTOCAD

  • umiejętność tworzenia wykresów harmonogramów projektu

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • minimum 3 lata doświadczenia w branży FMCG, najlepiej w sektorze spożywczym

  • doskonałe umiejętności interpersonalne umożliwiające efektywną komunikację i negocjacje z przedstawicielami różnych działów i różnych szczebli organizacji

  • umiejętność samodzielnej pracy

  • umiejętności analityczne i planistyczne

  • silne umiejętności podejmowania decyzji

  • okazjonalne podróże służbowe po Europie

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • system premiowy

  • wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań wraz z pakietem socjalnym (Ubezpieczenie na życie AXA, Karta Medyczna w Enel-Med oraz dofinansowanie do Karty Multisport) + odpowiednie narzędzia pracy (telefon służbowy oraz laptop)

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi