Oferta pracy

Kierownik Projektu - Analityk platformy VOD

Festival Group Sp. z o.oO firmie

umowa o pracę
10 000‐20 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
10 000‐20 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby łączącej kompetencje techniczne i managerskie z doświadczeniem w zakresie streamingu wideo lub portali z treściami wideo.

  • Idealny kandydat/kandydatka powinna łączyć wiedzę techniczną z kompentencjami miękkimi pozwalającymi na dobrą pracę w zespole, przejęcie funkcji kierowniczych i zarządzanie relacjami z dostawcami.

  • Analiza istniejących rozwiązań technicznych i użytkowych oraz planowanie ich optymalizacji.

  • Przygotowanie dokumentacji zmian w platformie

  • Nadzorowanie projektów wdrażania zmian i modyfikacji

  • Współpraca z dostawcą technologii

Nasze wymagania

  • Zatrudniona osoba będzie miała duże możliwości rozwoju, jednak już w momencie startu powinna prezentować wiedzę i doświadczenie w przynajmniej kilku z poniższych obszarów

  • Zarządzanie projektami IT ze strony zamawiającego

  • Analiza biznesowa w obszarze aplikacji i portali z treściami multimedialnymi

  • Streaming wideo - technologie, bezpieczeństwo

  • Projektowanie interfejsów użytkownika

  • Zarządzanie rozwojem aplikacji na liczne platformy

  • Rozwój oprogramowania do dystrybucji treści multimedialnych w Internecie

  • Budowa rozwiązań CDN

  • Rozwój narzędzi analitycznych i zarządzanie treściami reklamowymi

To oferujemy

Miejsce pracy - praca zdalna w 80%, biura Warszawa lub Lublin. Oczekiwana znajomość języka angielskiego z uwagi na udział w targach, seminariach i konferencjach.

Oferujemy wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji w zakresie 10-20 tysięcy PLN, możliwość udziału w unikalnym projekcie oraz awansu w młodej organizacji.

Pozwalamy na wybór formy zatrudnienia (etat lub umowa cywilno-prawna). Docelowo zatrudniona osoba może przejąć stanowisko Technicznego Kierownika Produktu i obowiązki kierowania zespołem.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy