Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektu – Automatyk

ELKAR s.c.O firmie

  • Skrajna 80C
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik

ELKAR s.c.

Skrajna 80C

Kielce

Producent maszyn przemysłowych w Kielcach poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • Koordynowanie pracy zespołu projektującego układy sterowania maszyn i urządzeń dla branży motoryzacyjnej i AGD
  • Zarządzanie harmonogramem projektów
  • Programowanie sterowników PLC, paneli HMI, systemów wizualizacji SCADA, systemów wizyjnych oraz robotów
  • Dobór rozwiązań technicznych: programowych, sprzętowych, sieciowych
  • Kompleksowe tworzenie dokumentacji technicznej
  • Zamawianie materiałów i usług
  • Współpraca z innymi działami, koordynacja wdrażania projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku automatyka, elektronika, robotyka lub pokrewne
  • Umiejętność prowadzenia projektów i zarządzania zespołem
  • Umiejętność diagnostyki i analizy układów sterowania maszyn i urządzeń
  • Znajomość programów do tworzenia schematów elektrycznych np. EPLAN, AutoCad, SEE Electrical itp.
  • Umiejętność programowania sterowników PLC. Znajomość sterowników firmy OMRON, SIEMENS lub MITSUBISHI będzie dodatkowym atutem.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku automatyka / inżynierskim
  • Umiejętność opracowywania dokumentacji technicznej
  • Ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów, rzetelność i dokładność
  • Zdolność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków
  • Kreatywność, gotowość do rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zapewniającą stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń premiujący zaangażowanie i kreatywność
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Współpracę z energicznym, doświadczonym zespołem
  • Nowoczesne stanowisko wyposażone w niezbędne narzędzia pracy
  • Szansę zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego, możliwość rozwoju i szkoleń
  • Możliwość awansu w strukturach firmy nastawionej na rozwój

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne