Kierownik projektu automatyzacji produkcji

Scope Fluidics S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie w Grupie funkcjonują dwie spółki celowe pracujące nad odrębnymi systemami diagnostycznymi: Curiosity Diagnostics opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń – PCR|ONE, oraz Bacteromic tworząca najbardziej kompleksowy system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect.

Poszukujemy osoby na stanowisko

Celem kierownika projektu automatyzacji produkcji będzie przegląd drzewa procesowego produkcji kluczowego komponentu systemu diagnostyki medycznej pod kątem identyfikacji operacji wymagających automatyzacji, a następie kierowanie zespołem inżynierskim i współpraca z konsultantami/dostawcami w celu opracowania gotowych rozwiązań technologicznych oraz ich wdrożenie i integracja z już istniejącymi procesami produkcyjnymi.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, komunikatywną, myślącą w sposób analityczny i kreatywny oraz posiadasz doświadczenie w projektowaniu urządzeń automatycznych, ta praca jest dla Ciebie.

Obowiązki

  • Udział w bieżącym projekcie wdrożeniowym wskazanym przez Spółkę
  • Analiza drzewa procesowego produkcji komponentów systemu do diagnostyki medycznej
  • Identyfikacja operacji wymagających automatyzacji
  • Opracowanie koncepcji rozwiązań technologicznych
  • Przygotowanie prototypowych urządzeń do zautomatyzowanego przeprowadzania operacji wchodzących w skład drzewa procesowego
  • Koordynacja integracji maszyn standardowych z procesem produkcyjnym opracowanym w ramach Grupy
  • Kierowanie zespołem inżynierskim powołanym do projektu automatyzacji produkcji
  • Wyszukiwanie, selekcja, nawiązywanie kontaktów i koordynowanie współpracy z konsultantami
  • Wyszukiwanie, selekcja, nawiązywanie kontaktów i koordynowanie współpracy z dystrybutorami
  • Koordynacja terminowego opracowywania dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań w odpowiednim standardzie
  • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby zgłoszenia do odpowiedniego urzędu certyfikacji/innego organu regulacyjnego
  • Ścisła współpraca z poszczególnymi działami firmy
  • Zapewnienie wsparcia i ścisłej współpracy z zespołami projektowymi i operacyjnymi
  • Zbieranie, aktualizowanie i nadzór nad zbiorem dokumentów regulacyjne w wersji papierowej i elektronicznej, także za pomocą Systemu Zarządzania Danymi
  • Utrzymywanie dokumentacji na potrzeby audytów

Wymagania

  • Wymagane wykształcenie wyższe w obszarze nauk inżynieryjnych i technicznych
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń automatycznych
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami usług projektowych i wykonawczych (elektronika, automatyka, oprogramowanie, mechanika)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym, utrzymaniu ruchu lub podobnym
  • Preferowane doświadczenie w dziedzinie urządzeń diagnostycznych i / lub medycznych
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz opracowywanie dokumentacji technicznej i raportów
  • Łatwość formułowania myśli i wniosków w formie pisemnej
  • Umiejętność efektywnej komunikacji ustnej i pisemnej na wszystkich poziomach korporacyjnych (podwładnych, współpracowników, kierownictwa), oraz poza firmą
  • Umiejętność planowania i harmonogramowania pracy
  • Wytrwałość w dążeniu i osiąganie wyznaczonych celów
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych
  • Samodzielność oraz konsekwencja w działaniu
  • Elastyczność i umiejętność dynamicznego dostosowywania się do zmieniających się potrzeb projektu
  • Doskonała znajomość oprogramowania MS Office oraz oprogramowania do zarządzania projektami i badań klinicznych

Mile widziane

  • Silna orientacja na jakość oraz terminowość wykonywanych prac
  • Dbałość o szczegóły i dokładność
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem, takie jak ustalanie priorytetów / organizowanie pracy w celu dotrzymania terminów wielu projektów
  • Analityczne i kreatywne myślenie
2 - 4 lat

Oferujemy

  • Uczestnictwo w unikalnym na skalę świata projekcie wdrożeniowym oraz pracach nad rewolucyjnym systemem do diagnostyki medycznej
  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w interdyscyplinarnym zespole
  • Duże pole do samodzielnego działania i wybitne możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość realizacji projektów w nowoczesnych technologiach
  • Elastyczne warunki zatrudnienia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy