Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu Badania Społeczne i Ewaluacje - K/M

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WiseEuropa - Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich

    WiseEuropa to niezależny think-tank, który specjalizuje się w polityce europejskiej i zagranicznej oraz w ekonomii.

    Misją WiseEuropa jest poprawa jakości polityki krajowej i europejskiej oraz środowiska gospodarczego przez oparcie ich na rzetelnych analizach ekonomicznych i instytucjonalnych, niezależnych badaniach oraz ocenach oddziaływania polityki na gospodarkę.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    WiseEuropa zaprasza do aplikowania na stanowisko Kierownika Projektu Badania Społeczne i Ewaluacje (K/M), intensywnie rozwijającego się działu WiseEuropa prowadzącego badania jakościowe i ilościowe we współpracy z instytucjami krajowymi i międzynarodowymi. Zadaniem Kierownika Projektu będzie prowadzenie i rozwijanie działu badań WiseEuropa, wraz z zespołem.

    Nasze oczekiwania:

    • ukończone studia magisterskie w obszarze badań społecznych (np. socjologia),
    • doświadczenie w kierowaniu i realizacji badań jakościowych i ilościowych (w tym przygotowywania narzędzi badawczych, zbierania i analizy danych),
    • doświadczenie w przygotowywaniu ofert i znajomość rynku badań społecznych i ewaluacyjnych,
    • umiejętności organizacyjne,
    • systematyczność i odpowiedzialność,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym,
    • umiejętność pisania klarownych i poprawnych stylistycznie tekstów po polsku.

    Mile widziane:

    • zainteresowanie tematyką rozwoju gospodarczego, rynku pracy, modelowania ekonomicznego.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w czołowej, niezależnej instytucji badawczej i think-tanku w Polsce,
    • pracę w ambitnym zespole specjalistów z obszaru ekonomii i nauk społecznych,
    • elastyczną kulturę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WiseEuropa z siedzibą w Warszawie, Al. Szucha 16/46 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest WiseEuropa z siedzibą w Warszawie w Al. Szucha 16/46. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.