Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu - branża elektryczna

SYMETRIUM sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
7 5009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 5009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Władysława Zarembowicza 40

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie oraz koordynowanie procesów wyboru podwykonawców, dostawców, oraz rozliczanie kontraktów podwykonawczych,

  • weryfikacja dokumentacji, odpowiedzialność za kompletność i prawidłowość dokumentacji powykonawczej,

  • przygotowywanie kosztorysów ofertowych, inwestorskich, powykonawczych, kalkulacji, wycen, pozyskiwanie i negocjowanie ofert od podwykonawców i dostawców,

  • optymalizacja kosztów projektu (dbałość o wynik finansowy),

  • rozliczanie prowadzonych projektów,

  • zarządzanie zespołem ludzi – pracowników budowlanych, firm podwykonawczych,

  • sporządzanie budżetów, planów sprzedaży, harmonogramów i rozliczeń budów,

  • nadzór nad procesem wykonania instalacji elektrycznych,

  • nadzór i koordynacja nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców,

  • nadzór jakościowy nad realizacją prac,

  • harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania,

  • przygotowywanie dokumentów (umowy, harmonogramy, przedmiary, obmiary, protokoły),

  • Udział w przygotowaniu kart zatwierdzeń materiałów,

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,

  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,

  • wybieranie optymalnego wariantu realizacji robót branży elektrycznej i uzgadnianie  z zamawiającym rozwiązań zamiennych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Elektrotechniki, Automatyki lub Energetyki

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót elektrycznych;

  • umiejętność organizacji pracy podwykonawców;

  • Znajomość procesów technologicznych wykonywania robót elektrycznych i niskoprądowych

  • Obowiązkowość i samodyscyplina

  • Komunikatywność oraz umiejętności współpracy w zespole,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • możliwości rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy,

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia w przedziale 7 500 – 9 000 zł brutto,

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop. telefon, samochód służbowy),

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • możliwość korzystania z pakietów sportowych,

  • grupowe ubezpieczenie na życie.

O nas

Oferujemy usługi i wsparcie w zakresie realizacji projektów: przetargowych, budowlanych oraz wykonawczych: instalacji energetycznych, teletechnicznych oraz automatyki budynkowej i przemysłowej w oparciu w rozwiązania znanych światowych dostawców technologii.

Kompleksowo realizujemy, wdrażamy i serwisujemy ww systemy w różnego typu obiektach: przemysłowych, biurowych, logistycznych, handlowych, finansowych, serwerowych.

Świadczymy także usługi w zakresie prowadzenia nadzorów inwestorskich, obsługi konserwacyjno – serwisowej oraz sporządzania audytów efektywności energetycznej dla skomplikowanych obiektów.