Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektu branży sanitarnej

PROCAD SP.J.

Juliana Tuwima 28

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji Kierownika projektu branży sanitarnej w myśl ustawy Prawo Budowlane.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji, i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

To oferujemy

  • praca w młodym, kreatywnym, dynamicznie rozwijającym się zespole projektowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stopnia zaawansowania samodzielnego prowadzenia projektów i znajomości zagadnień branży sanitarnej,

  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny,

  • elastyczne godziny pracy - rozpoczęcie pracy między godziną 7:00 a 8:00.

O nas

W związku z nowopowstałym ODDZIAŁEM SPÓŁKI PROCAD W ŁODZI poszukujemy pracowników na stanowisko Kierownika projektu branży sanitarnej.

Miejsce pracy: Łódź ulica Tuwima