Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektu Budowlanego / Project Manager

KARMAR S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Całościowe zarządzanie podległym projektem budowlanym (projekty przemysłowe, laboratoryjne, kubaturowe)

  • Reprezentowanie Firmy wobec klienta, projektanta, podwykonawców, dostawców oraz odpowiednich służb i instytucji zewnętrznych

  • Bieżąca współpraca z klientem na każdym etapie realizacji projektu w celu zapewnienia najwyższych standardów realizowanych działań

  • Odpowiedzialność za opracowanie Harmonogramu Realizacji Projektu oraz jego wykonanie

  • Definiowanie i bieżący monitoring budżetów zlecanych robót, kontraktacja podwykonawców zgodnie z przyjętymi założeniami

  • Budowanie zespołu zapewniającego realizację projektu zgodną z założeniami i zapewnienie jego spójności

  • Realizacja procesu administrowania kontraktem oraz zarządzania dokumentacją

  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji projektu

  • Odpowiedzialność za prognozę wyniku i ostateczny wynik finansowy projektu

  • Zarządzanie podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Doświadczenia zawodowego zdobytego w budownictwie minimum 10 lat; w tym minimum 5-letniego w zakresie Zarządzania Projektami przemysłowymi, laboratoryjnymi, biurowymi

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego – preferowany kierunek Budownictwo

  • Branżowej wiedzy technicznej i ukierunkowania na finansowy sukces projektu

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania projektem, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji i dzielenia się informacją

  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z innymi osobami, asertywności oraz umiejętności negocjacyjnych

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Mobilności geograficznej

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych

  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju

  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

KARMAR S.A.

KARMAR S.A. działa na rynku od ponad dwudziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku usług budowlanych kluczową pozycję, jako generalny wykonawca projektów kubaturowych oraz przemysłowych.

Wizytówką Firmy jest ponad sto zakończonych, bądź będących w trakcie procesu budowlanego inwestycji.

Jako część BOUYGUES CONSTRUCTION - jednej z największych grup budowlanych na świecie oraz zajmującej czwarte miejsce w prestiżowym rankingu „Najlepszy Pracodawca we Francji” - KARMAR S.A. jest cenionym partnerem biznesowym i atrakcyjnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy