Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu Budowlanego w Dziale Inwestycji Sklepy

Rossmann SDPO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
    praca na terenie województw : woj. zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • ocena możliwości adaptacji lokali na obiekty handlowe,
  • czynny udział i nadzór nad procesem przygotowania dokumentacji projektowej,
  • analiza kosztów inwestycyjnych, przygotowywanie budżetu,
  • uzyskiwanie niezbędnych zgód i pozwoleń,
  • nadzór nad prowadzonymi pracami adaptacyjnymi,
  • udział w projektach modernizacyjnych oraz rozwojowych prowadzonych w ramach firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie zarządzania procesem adaptacji powierzchni sklepowych (min. 3 lata)
  • uprawnienia budowlane wykonawcze do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie,
  • biegła znajomość Prawa Budowlanego oraz przepisów wykonawczych z zakresu budownictwa i planowania przestrzennego,
  • znajomość rynku wykonawców nieruchomości komercyjnych,
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów technicznych oraz formalnoprawnych związanych z procesem realizacji inwestycji.
  • ukierunkowanie na osiąganie celów, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność i decyzyjność,
  • samodyscyplina i umiejętność organizacji czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B (codzienna praktyka).

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i uczestnictwa w nowatorskich projektach.

Benefity

  • Czerwona Linia
  • Klub Zwierzaka
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy
  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci
  • Prywatna opieka medyczna
  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa techniczna

4

Zatrudnienie

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce’owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Kierownik Projektu Budowlanego w Dziale Inwestycji Sklepy, dolnośląskie