Oferta pracy

Kierownik Projektu (budownictwo kubaturowe)

Grupa Kapitałowa Polimex MostostalO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przygotowania realizacji projektu,

  • weryfikacja opracowania wycen i budżetów,

  • opracowanie harmonogramów realizacyjnych,

  • współtworzenie narzędzi oraz sposobu pomiaru progresu prac,

  • identyfikacja odchyleń harmonogramowych, analiza ścieżki krytycznej,

  • budowanie planów naprawczych,

  • udział w zarządzaniu ryzykami na projekcie,

  • weryfikacja statusu wykonania założeń budżetowych vs zakres kontraktowy,

  • współpraca z klientem oraz podwykonawcami,

  • udział w procesie planowania sił własnych na projekcie,

  • rekomendowanie działań usprawniających oraz poprawiających wynik finansowy.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie po stornie Wykonawcy w realizacji kontraktów biurowych, hotelowych, mieszkaniowych.

  • znajomość metodyki „Project Management-u”, obsługa programu MS Project,

  • wykształcenie wyższe – techniczne,

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • gotowość do pracy na projektach realizowanych na terenie całej Polski.

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,

  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

Polimex Infrastruktura Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, oferująca kompleksową realizację złożonych organizacyjnie i technicznie projektów, w zakresie projektowania i budowy infrastruktury drogowej i mostowej, projektowania i budowy obiektów kubaturowych, budowy infrastruktury hydrotechnicznej, pełnienia kompleksowej usługi nadzoru nad realizacją robót oraz zarządzania kontraktem (Konsultant, Inwestor Zastępczy).

Przewiń do profilu firmy

DOŁĄCZ DO NAS – BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.

W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka Polimex Mostostal S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k., Mostostal Siedlce Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.

Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i zagranicą.