Kierownik Projektu Budowy - Farmy Wiatrowe

RESPECT ENERGY S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 09 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za budżet, czas i jakość projektu

  • Odpowiedzialność za zapewnienie wdrożenia wysokich standardów BHP

  • Zarządzanie zespołem projektowym w celu dostarczenia rezultatów końcowych projektu i śledzenie postępów w budowie

  • Przedstawianie umów projektu

  • Odpowiedzialność za tworzenie i aktualizację harmonogramu

  • Odpowiedzialność za budżetowanie nakładów inwestycyjnych CAPEX projektu

  • Przygotowanie PEP z konstrukcyjnego punktu widzenia, w tym Planu Jakości

  • Odpowiedzialność za negocjacje z kontraktami WTG i BoP w obszarach przypisanych do tej roli

  • Zarządzanie ryzykiem projektowym i szukanie rozwiązań

Nasze wymagania

  • Szeroka wiedza z zakresu budowy energetyki wiatrowej

  • Wykształcenie wyższe – preferowane inżynieryjne (mile widziane budowlane, energetyczne)

  • Znajomość procedur administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym w farmy wiatrowe

  • Znajomość prawa budowlanego i energetycznego

  • Doświadczenie w zarządzaniu i realizacji projektów budowlanych w zakresie energetyki wiatrowej

  • Znajomość polskich przepisów dotyczących budowy farm wiatrowych

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (B2/C1)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Duże możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej spółce energetycznej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w zespole silnie zorientowanym na rozwój i współpracę

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

RESPECT ENERGY S.A.

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy