Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami z zapewnieniem jakości

  • Zarządzanie harmonogramem i budżetem projektu

  • Zarządzanie komunikacją w projekcie

  • Zarządzanie zasobami

  • Zarządzanie zmianą, ryzykiem i problemami

  • Zarządzanie dostawcami zewnętrznymi

  • Planowanie i zarządzanie przydzielonymi projektami zgodne z wymaganiami jakości oraz w ramach przyjętych ograniczeń czasu i kosztów;

  • Analiza wymagań klienta, negocjacje i współpraca z klientem podczas realizacji projektu;

  • Tworzenie budżetu i harmonogramu oraz określanie wymagań technicznych i projektowych dla projektów;

  • Planowanie wykorzystania zasobów;

  • Koordynowanie prac i dostaw na budowie/budowach oraz udział w naradach;

  • Koordynowanie prac brygad i firm podwykonawczych na budowie;

  • Bieżąca kontrola stanu zaawansowania i raportowanie postępu realizacji projektu (harmonogram, jakość, budżet, monitoring cash flow);

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla procesu zakupów;

  • Odbiór wykonanych prac i zapewnienie bieżącego rozliczania projektów;

  • Prowadzenie dokumentacji zarządczej projektu;

  • Tworzenie raportów, zestawień na potrzeby działu realizacji projektów;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne lub ekonomiczne,

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Kierownik Projektu,

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu teletechniki i telekomunikacji,

  • Zaangażowanie w pracę i terminowość wykonywania powierzonych zadań,

  • Umiejętność szybkiego reagowania i rozwiązywania problemów pojawiających się w trakcie realizacji inwestycji,

  • Umiejętność sporządzania dokumentacji powykonawczej, pomiarowej oraz prostych rysunków na potrzeby uzgodnień,

  • Biegła znajomość pakietu MS Office oraz dobra znajomość MS Project lub innego narzędzia wspomagającego planowanie realizacji projektu,

  • Praktyczna znajomość metod zarządzania projektem; certyfikat PRINCE2® Practitioner lub PMI - PMP będzie dodatkowym atutem,

  • Gotowość do częstych podróży służbowych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolność do utrzymywania relacji z interesariuszami oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Mile widziana wiedza z zakresu budowy sieci teleinformatycznych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosfera pracy

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w realizacji ciekawych i złożonych projektów

  • Prywatną opiekę medyczną

Miejsce pracy:

Bydgoszcz, realizacja projektów na terenie całego Kraju