Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektu

Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracami budowlanymi na etapie przygotowania, realizacji, uruchomienia i odbioru inwestycji

  • Pełnienie bezpośredniego nadzoru nad pracami podwykonawców

  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi

  • Przygotowywanie i weryfikowanie przedmiarów robót

  • Prowadzenie dokumentacji projektu/budowy

  • Przygotowywanie procesów technologicznych

  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: preferowane kierunki: budownictwo ogólne, elektryka, elektrotechnika, elektronika

  • Mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole, również pod presją czasu

  • Podstawowej znajomości programów typu CAD (AutoCAD), Norma PRO

  • Znajomość instalacji teletechnicznych: SAP, CCTV, KD, SSWiN, LAN

  • Znajomość instalacji elektrycznych: rozdzielnice, oświetlenie, instalacje odbiorcze

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office,

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę przy dużych inwestycjach

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

Przewiń do profilu firmy