Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu

  • Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. nowo tworzona spółka z Grupy Nokia zajmująca się projektowaniem oraz budową światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej poszukuje do swojego biura w Łodzi oraz na terenie kraju.

    Kandydaci do pracy poszukiwani z województw: kujawsko-pomorskie, łódzkie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie

    Opis Stanowiska:

    • Udział w przygotowaniu oferty w zakresie harmonogramu, ocen ryzyka, kosztów (IPIS, RPIS) i planowanych zasobów (ludzkich i sprzętowych),
    • Zarządzanie i nadzór nad projektami,
    • Określanie zakresu i planu projektu oraz zadań do realizacji,
    • Tworzenie harmonogramu projektu, kontrola poziomu zysków i kosztów realizowanego projektu,
    • Planowanie i koordynacja pracy zespołu, ustalanie priorytetów, zarządzanie ryzykiem i zmianami w projekcie,
    • Prowadzenie dokumentacji projektu oraz przygotowywanie raportów z przebiegu realizacji projektu zgodnie z wymaganiami jakościowymi,
    • Kierownik projektu jest odpowiedzialny za wykonanie całości projektu i jest kontaktem do zespołów realizacyjnych usługi oraz innych organizacji.

    Główne Obowiązki:

    • Kontrola budżetu zgodnie z umową i założeniami,
    • Tworzenie harmonogramu projektu,
    • Planowanie, organizacja i koordynacja pracy zespołów, ustalanie priorytetów,
    • Zarządzanie ryzykiem i zmianami w projekcie,
    • Prowadzenie dokumentacji projektu oraz raportów z przebiegu realizacji projektu, prezentacja wyników.

    Wymagania:

    • Znajomość metodologii PMI, CIP (Contract Implementation processes)
    • Znajomość procesów implementacyjnych
    • Minimum rok doświadczenia w kierowaniu projektami
    • Zdolności przywódcze
    • Przedsiębiorczość
    • Komunikatywność
    • Elastyczności i otwartość na zmiany
    • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów
    • Determinacja i orientacja na cel
    • Umiejętność mobilizacji zespołów
    • Umiejętność organizacji pracy i kontroli zespołu (audyty)
    • Bardzo dobra znajomość MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    recruitment@iris-telecommunication.pl