Oferta pracy

Kierownik Projektu

Intersport Polska S.A.O firmie

Intersport Polska S.A.

Cholerzyn 382

Cholerzyn (pow. krakowski)

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

OBECNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY
KIEROWNIKA PROJEKTU

Nasza oferta:

  • dowolna forma współpracy
  • stabilność zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy
  • zadania zorientowane na kreatywność i nie pozwalające na rutynę
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Twoje zadania:

  • realizacja dużych projektów, związanych z transformacją cyfrową
  • przygotowywanie wymaganej dokumentacji projektowej (m.in: umowy, budżety, harmonogramy wdrożenia, plany pracy)
  • nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesów formalnych
  • współtworzenie procedur i narzędzi projektowych
  • samodzielne prowadzeniu projektów o wysokim i średnim stopniu złożoności
  • kontrolowanie jakości oraz terminowości oraz założeń budżetowych projektów
  • nadzorowaniu prac zespołu projektowego
  • zapewnieniu efektywnej komunikacji w zespole i przepływu informacji między zespołami
  • kontroli wycen prac projektowych i zgłaszanych zmian weryfikacji efektywności i jakości realizowanych usług przez dostawcę w ramach nadzorowanych projektów
  • współpraca z Zarządem i innymi użytkownikami wewnętrznymi oraz wspieranie ich w definiowaniu potrzeb Spółki w zakresie objętym projektem

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia jako kierownik/Lider Projektu
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów wdrożeniowych związanych z e-commerce, ERP
  • znajomość rynku retail oraz procesów handlowych z perspektywy klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego
  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne
  • wiedza z zakresu architektury IT, standardów i narzędzi wsparcia projektów
  • znajomość SAP, Magento, Salesforce, Comarche będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętności negocjacyjne
  • doskonałe zdolności organizacyjne
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji.

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy