Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu Deweloperskiego

KALTER NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie procesu budowy od momentu pozyskania nieruchomości do czasu uzyskania pozwolenia na budowę. Prowadzenie w imieniu Inwestora spraw formalnych i prawnych z tym związanych;

  • koordynacja prac projektowych w zakresie począwszy od fazy koncepcji do projektu wykonawczego;

  • prowadzenie analiz finansowych i budżetowania projektów deweloperskich;

  • analizy chłonności ofert nieruchomości trafiających do firmy z rynku;

  • koordynowania realizacji prac Generalnego Wykonawcy i innych Wykonawców oraz biura projektów w kwestiach formalno-prawnych do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie na poszczególnych projektach;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo;

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych;

  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu projektami;

  • posiadane uprawnienia budowlane będą atutem;

  • mile widziane doświadczenie w zakresie Inspektora Nadzoru Inwestorskiego

To oferujemy

  • forma współpracy - umowa B2B

  • zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji

  • pracę przy realizacji ciekawych projektów w renomowanej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • niezbędne narzędzia pracy niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)