Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

HORIZONS sp. z o.o.O firmie

8 00015 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, weryfikowanie oraz kontrola planów i harmonogramów

  • Zarządzanie przydzielonymi projektami, odpowiednie reagowanie na projekty zagrożone

  • Współpraca z urzędami i instytucjami w zakresie uzyskania niezbędnych zgód i pozwoleń

  • Tworzenie i kompleksowe zarządzanie procesem przygotowania optymalnej strategii realizacji zadania inwestycyjnego

  • Zarządzanie procesami wyboru, negocjowanie warunków i przygotowanie umów z podwykonawcami

  • Rozliczanie projektów, udział w planowaniu finansowym projektów i zadaniach kontrolingowych wokół projektów

  • Udział w budowie narzędzi do kontroli przeprowadzanych inwestycji, proponowanie nowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb projektów

  • Udział w tworzeniu modeli ekonomicznych dla projektów

  • Udział w zespołach Due Diligence w przypadku analizy projektów zewnętrznych

  • Bezpośrednią współpracę z Zarządem przy pozyskaniu nowych kontraktów i wsparcie dla pozostałych członków zespołu przy realizacji ich zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Co najmniej 2 lat doświadczenia na stanowisku związanym z koordynacją projektów inwestycyjnych

  • Doświadczenie w pracy przy realizacjach deweloperskich

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz samodzielność

Mile widziane

  • Znajomość obsługi MS Project, MS Office 365

  • Zainteresowanie obszarem energetyki

  • Doświadczenie w koordynacji rozwoju i realizacji projektów OZE, w tym części kontraktowej związanej z odbiorem energii

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • elastyczne godziny pracy

  • wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy (telefon, komputer)

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz rozwoju wraz ze wzrostem firmy

  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach

  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do posiadanych umiejętności

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

HORIZONS sp. z o.o.

Horizons Sp. z o.o. jest spółką konsultingowo-inżynieryjną działającą w obszarze energetyki, głównie energetyki odnawialnej i specjalizuje się w szeroko rozumianej koordynacji procesów inwestycyjnych.

Członkowie zespołu Horizons posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procedur inwestycyjnych w obszarze energetyki dla projektów małych jak i wielkoskalowych, zdobyte zarówno w spółkach polskich i zagranicznych.

W ostatnim okresie spółka dynamicznie się rozwija, głównie w obszarze energetyki odnawialnej, w związku z czym poszukuje osób posiadających odpowiednie doświadczenie, umożliwiające wzmocnienie zespołu.

Przewiń do profilu firmy