Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

Fuste Polska Sp. z o.o

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie projektami budowy nowych oraz przebudowy istniejących obiektów handlowych

  • planowanie budżetów i harmonogramów projektu oraz nadzór nad ich realizacją

  • współpraca z firmami podwykonawczymi oraz dostawcami

  • bieżąca współpraca z działem technicznym klienta

  • współpraca z biurami projektowymi

  • cykliczne raportowanie zaawansowania projektu

  • uzyskiwanie niezbędnych decyzji administracyjnych

  • końcowe rozliczenie projektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • uprawnienia budowlane wykonawcze (specjalność ogólnobudowlana)

  • co najmniej 2 lata doświadczenia jako kierownik budowy / kierownik robót / kierownik projektu

  • doświadczenie w realizacji obiektów kubaturowych

  • dyspozycyjność i mobilność oraz umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy wielozadaniowej

  • znajomość procesu inwestycyjnego

  • umiejętność szukania rozwiązań dla zagadnień wielobranżowych

  • aplikacja powinna zawierać informację o oczekiwanym wynagrodzeniu

To oferujemy

  • umowę o pracę, pełny etat

  • komputer, telefon służbowy, samochód służbowy

  • pakiet sportowy Multisport Plus

  • pakiet medyczny Medicover

  • ubezpieczenie NNW w pracy

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • możliwości rozwoju

  • przyjazne środowisko pracy

  • ciekawą pracę przy rozwojowym projekcie w międzynarodowym środowisku

O nas

Fuste Polska Sp. z o.o. działająca w branży budowlanej, utrzymania obiektów i wyposażenia sklepów sieciowych poszukuje osoby do koordynacji budów na terenie woj. dolnośląskiego (okolice: Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Zgorzelec) na stanowisko: Kierownik Projektu