Oferta pracy

Kierownik Projektu

Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o.

  • Drawsko Pomorskie

    Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie przydzielonym projektem produkcyjnym we wszystkich fazach jego realizacji.

  • Komunikacja z klientem w zakresie bieżącej współpracy i możliwości rozwoju.

  • Efektywne zarządzanie zespołem projektowym w skład którego wchodzą: logistyk, kupiec, inżynierowie i wydział produkcyjny (projekt ma charakter autonomicznego przedsięwzięcia).

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży i produkcji oraz budżetu.

  • Zapewnienie realizacji wymagań klienta w zakresie terminów, jakości produktu i procesu.

  • Prezentowanie wyników i statusu klientom, audytorom oraz wewnątrz organizacji.

  • Raportowanie do Dyrektora Zakładu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w branży elektrotechnicznej, industry, automotive lub kolejowej).

  • Umiejętność zarządzania zespołem.

  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu.

  • Odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Umiejętność komunikacji i negocjacji z ukierunkowaniem na klienta w środowisku B2B.

  • Umiejętność swobodnej komunikacji biznesowej w języku angielskim lub/i w języku niemieckim.

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania lub techniczne.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju kompetencji w firmie produkcyjnej.

  • Umowę o pracę, program wdrożeń.

  • Praca w globalnym środowisku.

  • Pomoc w relokacji.

  • Pakiet benefitów kulturalno-sportowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Motherson jest wielonarodową, skoncentrowaną na ludziach firmą obsługującą zróżnicowane branże oferując szeroki wachlarz produktów i usług jako 22 największy dostawca podzespołów motoryzacyjnych na świecie. Z zakładami w 41 krajach i załogą liczącą 135 000 osób, spółka stała się prawdziwie globalną organizacją, której kultura oparta jest na zasadach różnorodności i integracji. Kabel-Technik-Polska (KTP), członek Motherson Group jest dostawcą kompletnych rozwiązań w zakresie systemów elektrycznych oraz projektowania i inżynierii procesowej dla taborów kolejowych i autobusów elektrycznych. Dzięki naszej globalnej sieci serwisowej i handlowej, jesteśmy w stanie wspierać wiodących klientów na rynku, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju bardziej zrównoważonego transportu. Jeżeli szukasz pracy, która pozwoli Ci zmieniać świat na lepsze, dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy