Oferta pracy

Kierownik Projektu ds. Infrastruktury Technicznej

KAUFLANDO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

w Pionie Zarządzania Nieruchomościami
woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie i łódzkie

Jakie będą Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za atrakcyjność, funkcjonalność, bezpieczeństwo, efektywność ekonomiczną i zachowanie wartości nieruchomości, zapewnienie konserwacji i napraw nieruchomości zgodnie z wymaganiami operacyjnymi i prawnymi
  • odpowiedzialność za wydajność techniczną wykonanych umów serwisowych i za stronę techniczną naprawy/konserwacji istniejących nieruchomości zgodnie z przepisami międzynarodowymi i krajowymi
  • ekonomiczna i jakościowa ocena koncepcji w zakresie obsługi technicznej, prowadzenie negocjacji z producentami i dostawcami w odniesieniu do specyfikacji technicznych i ekonomicznych
  • ustalanie potrzeb działania na miejscu i określanie wymaganego zakres usług pod względem kosztów i terminów, odpowiedzialność  za realizację małych projektów (np. przebudowy, rozbudowy itp.), biorąc pod uwagę koszty, terminy i jakość
  • obserwacja i ocena rynku krajowego oraz technik innowacyjnych, praca w systemie i dokumentowanie materiałów rewizyjnych.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia technicznego, minimum rocznego doświadczenia w zakresie facility managment
  • gotowości do zmian i działania pod presją czasu, elastyczności w myśleniu i działaniu, działania zorientowanego na wydajność i cel
  • wysoko rozwiniętych kompetencji społecznych, umiejętności budowania długoterminowych relacji z klientami i odpowiadania na potrzeby wewnętrznych / zewnętrznych klientów
  • rozpoznawania możliwości optymalizacji i realizacji projektu, gotowości do licznych wyjazdów służbowych. Praca na terenie województw: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i mazurskie
  • prawa jazdy kat. B, znajomości pakietu MS Office- mile widziana znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego na poziomie B1/B2.

Co Ci zapewnimy:

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, bony i upominki na święta) oraz umowę o pracę.

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy