Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektu ds. Instalacji Sanitarnych

PEKABEX

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej, weryfikacja pod kątem technologicznym i finansowym,

  • Proponowanie optymalizacji rozwiązań, technologii,

  • Przygotowanie struktury podziału pracy i harmonogramu projektu, planowanie budżetu,

  • Kosztorysowanie prac sanitarnych i mechanicznych,

  • Wybór podwykonawców, negocjacje, zawieranie umów,

  • Koordynacja i nadzór prac projektowych oraz prac firm podwykonawczych z zakresu instalacji sanitarnych,

  • Zarządzanie stronami zaangażowanymi w projekt,

  • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości,

  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy,

  • Utrzymywanie relacji z klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności instalacyjnej bez ograniczeń,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,

  • Delegacyjność w woj. śląskim,

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość.

To oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku

  • Elastyczność w zakresie wyboru formy zatrudnienia

  • Konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Pakiet benefitów:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

PEKABEX

Pekabex od 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

Przewiń do profilu firmy