Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu ds. Instalacji Sanitarnych

DTH Selection sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa spółka budowlana, realizująca prestiżowe projekty m.in w branży budownictwa kubaturowego i przemysłowego. W związku z pozyskaniem nowych kontraktów dotyczących budowy obiektu kubaturowego w Radomiu oraz obiektów militarnych w Powidzu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownika Projektu ds. instalacji sanitarnych

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i prowadzenie prac budowlanych w zakresie sieci i instalacji sanitarnych

  • Bezpośredni nadzór nad przebiegiem prac na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji

  • Analiza równoważnych rozwiązań

  • Weryfikacja jakości i terminowości wykonanych prac

  • Rozliczenia wykonanych prac (w tym obmiary)

  • Uczestnictwo w procedurach odbiorowych

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Przygotowywanie kalkulacji i wycen robót dodatkowych oraz zamiennych

  • Praca przy wysokospecjalistycznych technicznie i technologicznie projektach

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Robót / Kierownika Projektu ds. instalacji sanitarnych przy realizacji obiektów kubaturowych lub przemysłowych,

  • Doświadczenie w koordynacji / nadzorze nad zakupami/ kontraktacją w podległym zakresie branżowym

  • Gotowość do pracy w miejscu realizacji kontraktów w woj. wielkopolskim lub woj. mazowieckim

  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych do kierowania robotami bez ograniczeń – mile widziane

  • Umiejętności opracowywania wycen

  • Znajomość norm technicznych budowlanych

  • Poczucie ogólnej odpowiedzialności za projekt od początku do przekazania

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zakwaterowanie w miejscu realizacji kontraktu + samochód służbowy

  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

DTH Selection – jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji kadry inżynierskiej. Od 2009 roku wspieramy naszych partnerów w selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie.

Przewiń do profilu firmy