Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektu ds. inwestycji deweloperskich

EDS RETAIL PARK SP. Z O.O.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

EDS RETAIL PARK SP. Z O.O.

Jaśkowa Dolina 132

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za cały proces inwestycyjny obejmujący fazę projektową, wykonawczą i eksploatacyjną, w szczególności:

• Wstępną analiza nieruchomości

• Koordynowanie procesu projektowania

• Współpracę z urzędami i instytucjami w zakresie uzyskania niezbędnych zgód i pozwoleń

• Organizacje procesu budowy

• Kierowanie procesem budowy od rozpoczęcia prac po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie i przekazywanie mieszkań Klientom

• Przygotowywanie budżetów i harmonogramów realizacji

• Raportowanie postępów realizacja prac oraz monitorowanie kosztów

• Pełnienie funkcji kierownika budowy/inspektora nadzoru zgodnie z prawem budowlanym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w przygotowywaniu inwestycji deweloperskich

  • Doświadczenie zawodowe w kierowaniu projektami na stanowisku Kierownika Projektu lub Kierownika Budowy

  • Praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji inwestycji

  • Znajomość AutoCad, Microsoft Project, Norma Pro, pakiet Office

  • Umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej

  • Wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania

  • Umiejętność organizacji pracy wykonawców i sił własnych oraz kierowania zespołem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Umowę o pracę lub działalność gospodarcza

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach i inwestycjach

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie

  • Pakiet świadczeń: pakiet multisport- ubezpieczenie - pakiet medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

EDS Retail Park Sp. z o.o. znany jest z prowadzenia procesów inwestycyjnych związanych z budową parków handlowych w Polsce. W związku z dalszym rozwojem powołuje do życia nową markę odpowiedzialną za budowę i sprzedaż lokali mieszkalnych.

Przewiń do profilu firmy