Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektu ds. inwestycji deweloperskich

EDS RETAIL PARK SP. Z O.O.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

EDS RETAIL PARK SP. Z O.O.

Jaśkowa Dolina 132

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem projektowania od momentu opracowania koncepcji do uzyskania pozwolenia na budowę

  • Poszukiwanie optymalnych rozwiązań technicznych

  • Kierowanie pracami związanymi z realizacją projektów deweloperskich

  • Przygotowanie inwestycji oraz organizacja budowy

  • Wycena poszczególnych etapów prac oraz raportowanie postępów w realizacji

  • Kierowanie siłami własnymi oraz koordynacja prac Podwykonawców

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Współpraca z zespołem Projektowym, Najemcami i Klientami

  • Pełnienie funkcji Kierownika Budowy/ Kierownika Projektu zgodnie z prawem budowlanym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Budowy/ Kierownika Projektu w tym pełnienie funkcji technicznej przy pracach budowlanych polegających na budowie obiektów deweloperskich

  • Praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji inwestycji

  • Znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego i procedur administracyjnych

  • Samodzielność i umiejętność pracy w oparciu o budżet i harmonogram

  • Znajomość AutoCad, Norma Pro, pakiet Office

  • Wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania

  • Umiejętność organizacji pracy podwykonawców i sił własnych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Umowa o pracę lub działalność gospodarcza

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach i inwestycjach

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie

  • Pakiet świadczeń

O nas

Inwestycje prowadzone przez EDS Retail Park charakteryzują się uznanymi najemcami sieciowymi, pozyskanymi dzięki wnikliwej analizie lokalizacji obiektów. Parki handlowe powstają przy kluczowych dla regionu drogach wojewódzkich lub krajowych, w miejscach z doskonale funkcjonującą siecią połączeń komunikacji miejskiej. Często są pierwszymi tego typu obiektami w poszczególnych miejscowościach.

Profesjonalizm i unikalne podejście do inwestycji spotkało się z dużym zaufaniem największych marek handlowych branży spożywczej, kosmetycznej, czy RTV-AGD, a także lokalnych przedsiębiorców i usługodawców. W efekcie klienci mogą wygodnie zrobić zakupy w przyjaznych sklepach swoich ulubionych marek.

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie zespołu EDS Retail Park pozwala na wybór najlepszej drogi prowadzenia inwestycji.

PROFESJONALIZM

Dzięki profesjonalnemu podejściu realizujemy i osiągamy zamierzone cele inwestycyjne.

Wyślij swoje CV, klikając aplikuj. Wysłanie swojego CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgód wskazanych poniżej.