Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektu ds. inwestycji deweloperskich

ARKOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Jerzmanowska 18, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Jerzmanowska 18

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i kompleksowe zarządzanie procesem przygotowania optymalnej strategii realizacji zadania inwestycyjnego, a następnie zarządzanie procesami wyboru, negocjowanie warunków i przygotowanie do podpisania umów z projektantami, konsultantami (w tym z inspektorami nadzoru), doradcami technicznymi, wykonawcami robót, dostawcami i innymi instytucjami uczestniczącymi w realizacji powierzonych projektów deweloperskich;

  • Współpraca z urzędami i instytucjami w zakresie uzyskania niezbędnych zgód i pozwoleń;

  • Zarządzanie procesem kontroli kosztów powierzonych projektów deweloperskich pod kątem realizacji przyjętego budżetu;

  • Zarządzanie procesami odbiorów końcowych i uzyskiwanie pozwoleń na użytkowanie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe - preferowane budownictwo lub architektura;

  • Minimum 5- letnie doświadczenie w pracy przy realizacjach deweloperskich inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych lub 5-letnie doświadczenie w firmie budowlanej wykonawczej na stanowisku kierowniczym i 2-letnie w firmie deweloperskiej, potwierdzone stosownymi referencjami.

  • Doświadczenie przy sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych;

  • Czynny udział w procesie projektowania;

  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego „ zaprojektuj i wybuduj” w zakresie: formalno - prawnym , ekonomicznym, projektowym, wykonawczym, w tym:

  • znajomość przepisów prawnych z zakresu opracowywania dokumentacji projektowej oraz uzgodnień związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę,

  • umiejętność budżetowania,

  • znajomość procedur przygotowania umów na roboty budowlane,

  • znajomość procedur odbiorowych wraz z przygotowaniem dokumentacji odbiorowej,

  • znajomość procesu przekazywania inwestycji zamawiającemu;

  • Umiejętności oceny pozyskiwanych terenów pod kątem planowanych inwestycji ;

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania dużymi zespołami projektowymi;

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, samodzielność ;

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji z kontrahentem.

To oferujemy

interesującą pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, szkolenia, opiekę medyczną.