Kierownik Projektu ds. Rozwoju Nowych Produktów / Project Manager for New Product Development

SinteritO firmie

  • Nad Drwiną 10, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Sinterit

Nad Drwiną 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i zarządzanie projektami rozwoju nowych produktów na wszystkich etapach projektowych od planowania przez realizację i wprowadzenie produktu na rynek. Projekty dotyczą zarówno modyfikacji produktu jak i tworzenia produktu od podstaw

  • Kontakt ze wszystkimi działami uczestniczącymi w projekcie: Marketingiem, Sprzedażą, R&D, Kierownictwem zarządzającym, Kierownictwem produktu, Produkcją oraz Logistyką

  • Koordynacja zespołu projektowego, jak również samodzielnie działania operacyjne zapewniające osiąganie założonych celów projektowych.

  • Osiąganie celów projektowych zgodnych z budżetem i w wyznaczonym czasie

  • Komunikacja i raportowanie postępów projektu do zarządu

  • Proponowanie usprawnień dotyczących procesu rozwoju produktu i metod zarządzania projektem w firmie oraz aktywne przyczynianie się do ich wdrożenia

Nasze wymagania

  • Doświadczenie oraz wysokie kompetencje zarządzania projektem rozwoju nowego produktu (min 3 lata)

  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. Inżynier mechanik) -

  • Doświadczenie w koordynacji pracy zespołów projektowych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zdolność współpracy i koordynacji pracy międzydziałowej

  • Zaawansowane zdolności planowania i zarządzania, dobra organizacja pracy , umiejętność podejmowania decyzji oraz orientacja na wyniki

  • Teoretyczna wiedza z zarządzania projektem/wykształcenie lub certyfikat w tym kierunku będzie atutem

  • Umiejętność adaptacji i szybkiego reagowania na zmiany

  • Dobra komunikacja w języku angielskim będzie atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę zdrowotną, system benefitów

  • Ubezpieczenie NNW

  • Pracę w młodym, ambitnym i zgranym zespole

  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się Spółce,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • pakiet MyBenefit

  • ubezpieczenie NNW

Sinterit

Kiedy w 2014 roku rozpoczynaliśmy działalność jako start-up, chcieliśmy zmienić świat wprowadzając na rynek produkt, którego nie było: desktopową drukarkę 3D działającą w technologii SLS, zarezerwowanej tylko dla gigantów. Dzisiaj jesteśmy światowym liderem, konkurujemy na globalnych rynkach, ale nie zatraciliśmy charakteru zwinnej firmy, o niemal rodzinnej atmosferze. Ze start-upu produkującego drukarki idziemy w kierunku firmy zmieniającej rynek nowoczesnych technologii. Rozwijamy produkt stawiając wyzwania największym graczom rynku 3D.

Jako kierownik projektu, będziesz zarządzać projektami dotyczącymi rozwoju produktu, oraz raportować do dyrektora R&D. Będziesz odpowiedzialny za projekty od ich wczesnych faz rozwoju, przez produkcję po moment wypuszczenia produktu na rynek.

Dołącz do Zespołu Sinterit i zostań częścią historii naszego sukcesu w branży druku 3D.

Przewiń do profilu firmy