Logo Pracuj.pl

Kierownik projektu ds. transformacji cyfrowej

Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za stworzenie koncepcji i procesy wdrożeniowe nowych technologii informatycznych
  • współuczestnictwo w audycie procesów biznesowych, identyfikacja potencjałów cyfryzacyjnych i proponowanie usprawnień technologicznych
  • zdiagnozowanie procesu gromadzenia i zarządzania danymi w organizacji
  • identyfikacja i modelowanie wymagań
  • analiza danych, opiniowanie rozwiązań oraz ich wpływu na istniejące procesy
  • współpraca z działami wewnętrznymi będącymi właścicielami procesów
  • aktywne poszukiwanie zewnętrznych dostawców oprogramowania
  • nadzorowanie i organizowanie pracy zespołu projektowego
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji działań cyfryzacyjnych oraz monitoring efektów cyfryzacji
  • wdrażanie przyjętych rozwiązań
  • monitorowanie najnowszych trendów w obszarze digitalizacji i cyfryzacji oraz inicjowanie dalszych działań

Nasze wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z technologiami IT
  • doświadczenie w procesach digitalizacji i cyfryzacji przedsiębiorstw, wdrażaniu nowoczesnych aplikacji i systemów informatycznych usprawniających funkcjonowanie przedsiębiorstwa
  • wcześniejsza praca przy prowadzeniu projektów cyfryzacyjnych/wdrażaniu systemów ERP w branży budowlanej będzie dla nas dodatkowym atutem
  • praktyka w prowadzeniu projektów zwinnych
  • znajomość rynku nowych technologii w branży usług
  • nastawienie na realizację postawionego celu, proaktywność
  • elastyczność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • zaangażowanie i samodzielność
  • umiejętność prowadzenia projektu od koncepcji po wdrożenie

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Program rozwoju: Uniwersystet DORACO
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki

Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.

Korporacja Budowlana DORACO od 30 lat intensywnie pracuje nad umacnianiem pozycji jednego z liderów na polskim rynku generalnego wykonawstwa. W naszym portfolio znajduje się kilkaset inwestycji kubaturowych, hydrotechnicznych jak również związanych z renowacją zabytków. Wiele z nich zostało zrealizowanych w systemie EPC (Engineering, Procurement, Construction).

W DORACO od zawsze stawiamy na ludzi. Naszą kadrę stanowi zgrany zespół sprawdzonych i doświadczonych pracowników. Jednocześnie inwestujemy w młodych inżynierów, którzy dzięki pracy w DORACO mogą zdobywać doświadczenie zawodowe przy realizacji obiektów w całej Polsce. Także dlatego objęliśmy patronatem nowy międzywydziałowy kierunek studiów - Inżynieria morska i brzegowa na Politechnice Gdańskiej – chcemy dzielić się swoim doświadczeniem i dać szansę szybkiego rozwoju zawodowego absolwentom kierunku.

Wspieramy aktywność pracowników także po pracy, dofinansowując wspólne wyjścia do teatru, kina czy muzeum. W DORACO odnajdą się fani sportu, którzy mogą dołączyć do grupy rowerowej, czy drużyny piłkarskiej.

Zapraszamy do zespołu!

Kierownik projektu ds. transformacji cyfrowej, Gdańsk