Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik projektu EFS

  • Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Zielona Góra, Żagań, lubuskie
  • Kierownik
  • 2017-07-26

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji w związku z dynamicznym rozwojem i planowanym rozpoczęciem realizacji na terenie całego kraju kilkudziesięciu nowych projektów EFS:
  • aktywizacyjnych
  • dotacyjnych
  • włączenia społecznego
  • językowo-komputerowych
  • edukacyjnych
poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Zielona Góra, Żagań

Region: lubuskie

Numer referencyjny: kierownik projektu/lubuskie

Opis stanowiska:

  • Organizacja zadań projektu oraz form wsparcia określonych w projekcie
  • Promocja projektu i rekrutacja uczestników do projektu
  • Sporządzanie umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej
  • Organizacja i nadzór nad pracą podwykonawców/wykładowców
  • Sporządzanie postępowań (rozeznanie rynku, zasada konkurencyjności)
  • Sporządzanie wniosków o płatność (część merytoryczna)
  • Wprowadzanie zmian do projektu
  • Monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu
  • Kontakty z IZ/IP oraz uczestnikami projektu
  • Obsługa administracyjna i logistyczna
  • Współpraca z działem rozliczeń i księgowości

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektach EFS - warunek konieczny
  • Praktyczna umiejętność tworzenia dokumentów, umów cywilno-prawnych, formularzy, zestawień
  • Bardzo dobra obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych
  • Samodzielność – własna inicjatywa
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych rozwiązań

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się grupie firm realizującej kilkadziesiąt projektów EFS w całym kraju jednocześnie - a tym samym dalsze perspektywy w kolejnych projektach EFS
  • System profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska (np. Szef zespołu kierowników projektów w danym województwie)
  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. telefon, laptop, wsparcie informatycznego systemu)
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Do dyspozycji biuro projektu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

uwaga: prosimy o dopisanie preferowanej lokalizacji zatrudnienia (miasto)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji Łukasz Dymek z siedzibą w Chodzieży, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji Łukasz Dymek z siedzibą w Chodzieży przy ul. Małachowskiego 2B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się