Ta oferta pracy jest nieaktualna od 326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik projektu EFS

  • Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 26.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji w związku z dynamicznym rozwojem i planowanym rozpoczęciem realizacji na terenie całego kraju kilkudziesięciu nowych projektów EFS:
    • aktywizacyjnych
    • dotacyjnych
    • włączenia społecznego
    • językowo-komputerowych
    • edukacyjnych
    poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice

    Region: świętokrzyskie

    Numer referencyjny: kierownik projektu/świętokrzyskie

    Opis stanowiska:

    • Organizacja zadań projektu oraz form wsparcia określonych w projekcie
    • Promocja projektu i rekrutacja uczestników do projektu
    • Sporządzanie umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej
    • Organizacja i nadzór nad pracą podwykonawców/wykładowców
    • Sporządzanie postępowań (rozeznanie rynku, zasada konkurencyjności)
    • Sporządzanie wniosków o płatność (część merytoryczna)
    • Wprowadzanie zmian do projektu
    • Monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu
    • Kontakty z IZ/IP oraz uczestnikami projektu
    • Obsługa administracyjna i logistyczna
    • Współpraca z działem rozliczeń i księgowości

    Wymagania:

    • Doświadczenie w projektach EFS - warunek konieczny
    • Praktyczna umiejętność tworzenia dokumentów, umów cywilno-prawnych, formularzy, zestawień
    • Bardzo dobra obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych
    • Samodzielność – własna inicjatywa
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych rozwiązań

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się grupie firm realizującej kilkadziesiąt projektów EFS w całym kraju jednocześnie - a tym samym dalsze perspektywy w kolejnych projektach EFS
    • System profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska (np. Szef zespołu kierowników projektów w danym województwie)
    • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. telefon, laptop, wsparcie informatycznego systemu)
    • Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE
    • Przyjazną atmosferę w zespole
    • Do dyspozycji biuro projektu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    uwaga: prosimy o dopisanie preferowanej lokalizacji zatrudnienia (miasto)

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji Łukasz Dymek z siedzibą w Chodzieży, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji Łukasz Dymek z siedzibą w Chodzieży przy ul. Małachowskiego 2B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.