Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu EFS

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Kontraktor Sp. z o.o. – ogólnopolska agencja zatrudnienia – w związku z planowanym uruchomieniem kolejnego projektu aktywizacji zawodowej na terenie woj. mazowieckiego poszukuje kandydata na stanowisko:

    KIEROWNIK PROJEKTU EFS
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: (KP/EFS/18)

    Główne zadania na stanowisku:

    • zarządzanie realizacją projektu od strony merytorycznej i finansowej
    • realizacja projektu zgodnie z harmonogramem i budżetem
    • nadzór nad zgodnością projektu z wnioskiem o dofinansowanie oraz zasadami realizacji projektów aktywizacji zawodowej w ramach RPO woj. mazowieckiego
    • nadzór nad realizacją wsparcia merytorycznego w projekcie (szkolenia, poradnictwo zawodowe, pośrednictwo pracy, staże zawodowe)
    • koordynacja prac członków zespołu projektowego oraz działań partnerów współrealizujących projekt
    • wybór wykonawców do projektu zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • przygotowywanie wniosków o płatność w części finansowej i merytorycznej z wykorzystaniem systemu SL2014
    • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji projektowej
    • prowadzenie baz danych projektu
    • bieżący monitoring i kontrola projektu

    Wymagania:

    • znajomość wytycznych i dokumentów określających zasady realizacji projektów aktywizacji zawodowej w ramach RPO woj. mazowieckiego
    • minimum roczne doświadczenie w realizacji projektów aktywizacji zawodowej współfinansowanych z EFS
    • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami współfinansowanymi z EFS
    • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów dla os. niepełnosprawnych na terenie woj. mazowieckiego
    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez KONTRAKTOR Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"