Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu fit-out

TRESCON Sp. z o.o.O firmie

TRESCON Sp. z o.o.

plac Stanisława Małachowskiego 2

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie budowami zgodnie z wytycznymi oraz przepisami,
  • informowanie Spółki o nieprawidłowościach związanych z realizacją budów,
  • nadzór nad zgodnością realizacji budów,
  • nadzór nad prawidłowym kwalifikowaniem kosztów do poszczególnych budów,
  • przygotowywanie propozycji w zakresie zatrudnienia wykonawców, podwykonawców oraz dostawców niezbędnych do zrealizowania budów,
  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami, wykonawcami i podwykonawcami,
  • kontrola wykonawców i podwykonawców pod względem realizowania prac zgodnie ze sztuką budowalną, projektem, umową oraz harmonogramem,
  • weryfikacja sposobu wykorzystania powierzonych wykonawcom i podwykonawcom materiałów,
  • weryfikacja konieczności realizacji zgłoszonych przez wykonawców i podwykonawców robót dodatkowych,
  • weryfikacja i opiniowanie wystawionych dokumentów finansowych oraz rozliczanie dostawców, wykonawców i podwykonawców,
  • nadzór nad osobami oddelegowanymi przez Spółkę do realizacji prac budowlanych,
  • współpraca inżyniera budowy w zakresie logistyki dostaw,
  • prowadzenie dokumentacji oraz wykonanie dokumentacji powykonawczej,
  • wstrzymanie robót w przypadku stwierdzenia możliwości powstania zagrożenia na budowie,
  • współpraca z inwestorami,
  • uczestniczenie w spotkaniach koordynacyjnych, czynnościach odbiorowych i zapewnienie usunięcia stwierdzonych wad.

Nasze wymagania

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa,
  • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych w zakresie wykończenia wnętrz biurowych - fit out (minimum 3 lata),
  • doświadczenie w zakresie nadzoru prac budowlano-wykończeniowych oraz instalacji sanitarnych i elektrycznych,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • skrupulatność, sumienność, analityczne myślenie,
  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office, MS Outlook),
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność delegowania zadań,
  • umiejętność zarządzania ekipami budowlanymi,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane oraz obsługa programu Auto-Cad oraz Norma Pro,
  • dobra znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • możliwość pracy przy automatyzacji procesów kosztów,
  • możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • udział w tworzeniu prestiżowych powierzchni biurowych,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę w zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych – karta Multisport,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • pracę na terenie całego kraju.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

Dlaczego warto u Nas pracować

  • jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą kapitałową o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • posiadamy nowoczesne biuro w prestiżowej, centralnej części miasta,
  • istnieje możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • mamy realny wpływ na kształt i kierunki rozwoju firmy,
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników,
  • wspieramy rozwój zawodowy i osobisty,
  • każdy pracownik ma wpływ na budowanie pozytywnej atmosfery w firmie.

Trescon Sp. z o.o. jest liderem grupy kapitałowej, zajmującej się kompleksową realizacją inwestycji komercyjnych na zasadzie generalnego wykonawstwa. W skład grupy wchodzą zarówno spółki projektowe jak i wykonawcze. Od 2012 roku kreujemy przestrzenie warszawskich biur w najbardziej znanych i prestiżowych lokalizacjach. Doświadczenie zdobyte we współpracy zarówno z małymi i średnimi firmami jak i międzynarodowymi korporacjami, pozwoliło nam wypracować własny, zintegrowany sposób prowadzenia projektów w systemie design&build - od dokładnego poznania potrzeb Twojej organizacji do kompleksowej realizacji przestrzeni.

Nasz interdyscyplinarny zespół projektowy to ponad 60 doświadczonych ekspertów

o wyjątkowych kwalifikacjach, w tym architektów, konstruktorów i instalatorów oraz inżynierów i kierowników projektów. Wiemy jak projektować wyjątkowe miejsca pracy, a nasze ekipy wykonawcze wiedzą jak je budować, utrzymując najwyższe standardy.

Kierownik Projektu fit-out, plac Stanisława Małachowskiego 2, Śródmieście, Warszawa