Oferta pracy

Kierownik Projektu - gazy techniczne

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja planowanych lokalizacji budowy instalacji,

  • Tworzenie budżetów inwestycyjnych i harmonogramów prac,

  • Opracowanie optymalnych rozwiązań technicznych dla potrzeb klienta,

  • Organizacja montażu instalacji i nadzór prac podwykonawców,

  • Organizacja i udział w odbiorach technicznych instalacji,

  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: mechaniczny, energetyczny,

  • instalacje sanitarne lub pokrewne)

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe: w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych, w nadzorowaniu montażu instalacji przemysłowych, w koordynowaniu prac podwykonawców

  • Wiedza w zakresie budowy i zasady działania urządzeń ciśnieniowych,

  • podstaw automatyki przemysłowej i wiedza ogólnotechniczna

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Dobra znajomość j. angielskiego na poziomie B2

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość Excel, AutoCAD

  • Dyspozycyjność i gotowość do regularnych podróży służbowych

  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym zespole

  • Ciekawą pracę przy różnorodnych projektach

  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy w Polsce i zagranicą

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy