Oferta pracy

Kierownik Projektu

Unidevelopment S.A.O firmie

10 00018 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Analiza nieruchomości pod względem technicznym przed jej zakupem,

  • Opracowanie harmonogramu i budżetu inwestycji deweloperskiej,

  • Uzyskiwania wszystkich zgód formalno-prawnych, decyzji itp. niezbędnych do realizacji inwestycji, w szczególności pozwolenia na budowę i pozwolenia na użytkowanie.

  • Uzgadnianie i negocjacje z organami administracji publicznej i gestorami sieci umów, itp.

  • Uzyskania warunków technicznych, podpisania umów z gestorami sieci, oraz nadzoru nad realizacją sieci i przyłączy,

  • Organizacji konkursu na wybór biura projektów i zawarcia umowy na prace projektowe.

  • Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji zgodnie z założonymi standardami i harmonogramem.

  • Opracowywania umów z GW, oraz

  • Monitorowanie pracy wykonawców w ramach podpisanych umów.

  • Podpisanie umów na dostawę mediów na plac budowy oraz zlecenie ich wykonania.

  • Współpraca z GW na etapie realizacji inwestycji,

  • Organizacji konkursu na nadzór inwestorski i wybór nadzoru,

  • Odbioru inwestycji od GW, przekazania inwestycji do komórki zajmującej się utrzymaniem i serwisem,

  • Rozliczanie wykonawców w ramach podpisanych umów

  • Opracowywanie rewizji harmonogramów i budżetów w oparciu o uwarunkowania rynkowe,

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego – studia techniczne,

  • Minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego podobnym stanowisku,

  • Znajomości procedur administracyjnych oraz prawa budowlanego,

  • Znajomości warunków technicznych,

  • Znajomości rynku podwykonawców w zakresie budowy infrastruktury podziemnej i drogowej,

  • Wiedzy w zakresie współpracy z gestorami sieci. KPA w zakresie dot. realizacji inwestycji.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etaty,

  • Pakiet benefitów socjalnym m.in. prywatna opieka medyczna

  • samochód służbowy, również do celów prywatnych, komputer, telefon.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Unidevelopment S.A.

Firma Unidevelopment S.A. - firma developerska, należąca do giełdowej spółki Unibep S.A., działająca na polskim rynku od 2004 r., poszukuje Kandydatek i Kandydatów na stanowisko: Kierownika Projektu

Przewiń do profilu firmy