Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektu

Wama Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksowe zarządzanie polskimi i szwedzkimi projektami budowlanymi w zakresie robót konstrukcyjnych z wykorzystaniem prefabrykatów żelbetowych. Do powierzonych zadań będzie należeć w szczególności bieżąca kontrola projektu pod kątem harmonogramu i budżetu, rejestrowanie i raportowanie bieżącego ryzyka oraz utrzymywanie relacji z klientem i podwykonawcami. Do powierzonych zadań należeć będzie również pozyskiwanie i analiza ofert od dostawców i podwykonawców.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie o profilu budowlanym

  • umiejętność zarządzania zmianami i ryzykiem w projekcie

  • umiejętność analizowania uzyskanych wyników oraz umiejętność szukania optymalizacji

  • duża samodzielność

  • dyspozycyjność

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • współpraca z pozostałymi działami firmy (biuro projektowe konstrukcyjne, dział wykonawczy) celem realizacji założeń projektu

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz AutoCAD

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

  • znajomość języka szwedzkiego będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie

  • minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów z wykorzystaniem prefabrykatów żelbetowych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne i adekwatne do umiejętności warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • niezbędne narzędzia pracy

  • rzeczywiste możliwości awansu oraz rozwoju osobistego w oparciu o szkolenia i wymianę doświadczeń w ramach całej Grupy Wama.

  • pracę w międzynarodowym środowisku umożliwiającą dostęp do nowoczesnych technologii oraz sposobów organizacji i prowadzenia projektów budowlanych

Wama Polska Sp. z o.o.

WAMA Polska jest częścią szwedzkiej Grupy Kapitałowej, która od lat z powodzeniem działa na rynku szwedzkim zapewniając kompleksową obsługę w zakresie inwestycji budowlanych, takich jak: budynki mieszkalne, mosty, tunele czy garaże wielopoziomowe. Zdobyliśmy zaufanie największych firm, z sukcesem współpracując przy realizacji rozległych i wymagających projektów.

Przewiń do profilu firmy