Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

TSH ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 00010 000 brutto / mies.
  • Bysewska 26 D, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Bysewska 26 D

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektem, jego planem, budżetem i stopniem realizacji harmonogramu zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami oraz odpowiedzialność za budżet projektowy;

  • zarządzanie pracownikami;

  • kontakt z klientem;

  • efektywna współpraca z dostawcami zewnętrznymi, wewnętrznymi i pozostałymi komórkami organizacji;

  • bieżące raportowanie bezpośredniemu przełożonemu postępów prac oraz ewentualnych zagrożeń/opóźnień.

  • Sporadyczne wyjazdy przy kontaktach zagranicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji;

  • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, komunikatywność;

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;

  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku;

  • pracę stacjonarną w Gdańsku z możliwością sporadycznych wyjazdów do klienta na terenie całej Polski

  • elastyczny czas pracy

  • system premiowy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Firma TSH Engineering powstała w 2014 roku. Została założona przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów z doskonałą znajomością procesów produkcyjnych i antykorozyjnych. Wysoka jakość naszych produktów jest zawsze naszym najwyższym priorytetem. Świadczymy pełen zakres usług w zakresie konstrukcji stalowych, od dokumentacji, produkcję, zabezpieczenie antykorozyjne, dostawę i montaż, aż po dokumentację jakościową.

Przewiń do profilu firmy