Oferta pracy

Kierownik Projektu

Costa Project Spółka z o.o. Sp. k.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Kierownik

Jesteśmy firmą projektowo-konsultingową, która zajmuje się kompleksowym projektowaniem i obsługą realizacji inwestycji budowlanych. Naszym atutem jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy oraz indywidualne podejście do każdego klienta i jego projektów. We wszystkich naszych działaniach dbamy o interes klienta, jakość, innowacyjność, środowisko i bezpieczeństwo.

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie spółki
  • Budowanie relacji z klientami
  • Negocjacje z klientami, wykonawcami i podwykonawcami
  • Doradztwo techniczne na rzecz inwestora oraz innych uczestników procesu projektowego
  • Zbieranie informacji niezbędnych do prawidłowego wykonania projektów
  • Przekazywanie informacji dotyczących projektów jednostkom projektowym i klientom
  • Analiza i planowanie pracy
  • Tworzenie harmonogramów
  • Przydzielanie zasobów w ramach prowadzonych projektów
  • Tworzenie budżetów i zarządzanie kosztami
  • Obliczanie kosztów zasobów ludzkich
  • Sprawdzanie opracowań projektowych
  • Wycena rozwiązań projektowych i robót budowlanych
  • Redagowani raportów projektów dotyczących zaawansowania prac
  • Tworzenie prezentacji związanych z projektami
  • Prowadzenie oceny jakościowej
  • Monitorowanie zmian w prawie i przepisach dotyczących prac projektowych i prowadzenia inwestycji
  • Tworzenie nowych koncepcji, planów i polepszanie istniejących produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem
  • Znajomość procesu inwestycyjnego
  • Minimum 5 lat doświadczenia w kierowaniu projektami
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów i budżetów
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Skuteczna komunikacja interpersonalna
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja i planowanie pracy własnej
  • Uczciwość, rzetelność, otwartość

Oferujemy:

  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Udział w ciekawych projektach
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Praca w twórczej atmosferze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy