Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Kierownik Projektu

SN Strukton Sp. z o.o.O firmie

SN Strukton Sp. z o.o.

Wiczlińska 4

Gdynia

Jesteśmy  firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynkach Unii Europejskiej. Realizujemy wymagające projekty z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego oraz cywilnego w technologiach tradycyjnych, prefabrykowanych oraz modułowych.

W związku z rozwojem nowego projektu  dotyczącego innowacyjnych prefabrykatów mieszkaniowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU

Miejsce pracy: Gdańsk/ Unia Europejska / cały Świat

Opis stanowiska:
  • Kompleksowe zarzadzanie nad rozwojem nowego projektu
  • Umiejętności interpersonalne w zakresie budowania zespołu
  • Zarządzanie zmianami i ryzykiem w projekcie
  • Czynny udział w negocjacjach handlowych z klientami
  • Realizacja robót kontraktowych z nastawieniem na osiągnięcie optymalnych wyników
  • Odpowiedzialność za zapewnienie dokumentacji projektowej
  • Opracowanie harmonogramów rzeczowo-finansowych
  • Bieżąca kontrola wskaźników finansowych inwestycji
  • Rozliczanie kontraktów i odpowiedzialność za realizację założeń
  • Organizacja działań wynikających ze zobowiązań gwarancyjnych i przepisów rękojmi
  • Raportowanie do Zarządu według ustalonych procedur
Szukamy właśnie Ciebie jeżeli posiadasz:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek Budownictwo
  • Minimum 5-cio letnie doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów (przynajmniej 2 samodzielnie zrealizowane projekty budowlane)
  • Branżową wiedzę techniczną w zakresie prefabrykacji i/lub generalnego wykonawstwa projektów kubaturowych
  • Prawo jazdy kat. B

i dodatkowo:

  • Uprawnienia budowlane w specjalizacji budownictwo (dodatkowy atut)
  • Dobra znajomości j. angielskiego
  • Jesteś zorientowany/a na cel i lubisz wykazywać się inicjatywą
  • Posiadasz zdolności analityczne
  • Nie boisz się podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności
  • Umiesz delegować, koordynować i egzekwować wykonanie zadań
  • Dotrzymujesz terminów
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiesz budować trwałe relacje
  • Umiesz radzić sobie ze stresem a praca pod presją czasu nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Jesteś uczciwy/a i lojalny/a
  • Jesteś dyspozycyjny/a – gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię wynikową
  • Elastyczne formy współpracy – umowa o pracę, jak i własna działalność gospodarcza
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę oraz pełną wyzwań pracę przy nowym, innowacyjnym projekcie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (.j. Dz.U. z 2015r., poz.2135 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie, w celach niezbędnych związanych z rekrutacją obecną lub w przyszłości, w SN Strukton.
Oświadczam, iż jestem poinformowany/-a o tym, że:
  • Administratorem moich danych osobowych jest SN Strukton z siedzibą w Gdańsku, ul. Biwakowa 47.
  • Moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie upoważnionym osobom działającym na rzecz firmy SN Strukton.
  • Mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania.
Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie.”

Prosimy kandydatów o zawarcie w swoim cv także poniższej klauzuli RODO (warunek konieczny):

Klauzula informacyjna

Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w zgodzie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych (GDPR/RODO), przez Administratora danych osobowych, jakim jest SN Strukton z siedzibą w Gdańsku, ul. Biwakowa 47, 80-299 Gdańsk (NIP/VAT UE: PL 9581650306; REGON: 221231560). Kontakt do Inspektora Ochrony Danych osobowych: [email protected] Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych.

Wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania i usuwania (wycofania zgody). Znam swoje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych dla procesu rekrutacyjnego jest wymagane w myśl art. 22 Kodeksu Pracy i wiem, że niepodanie wymienionych w nim danych może skutkować odrzuceniem aplikacji. Wszelkie dane zostały podane dobrowolnie, również te wykraczające poza zapisy wymienionego artykułu dlatego zgadzam się na ich przetwarzanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a GDPR (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji SN Strukton z siedzibą w Gdańsku, ul. Biwakowa 47, 80-299 Gdańsk (NIP/VAT UE: PL 9581650306; REGON: 221231560) w myśl powyżej opisanych zasad.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez SN Strukton z siedzibą w Gdańsku, ul. Biwakowa 47, 80-299 Gdańsk (NIP/VAT UE: PL 9581650306; REGON: 221231560) w myśl powyżej opisanych zasad.

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest portal pracuj.pl, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko menadżera ds. koordynacji inwestycji budowlanych.

Ogłoszenie archiwalne