Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

OPEC GDYNIA Sp. z o. o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Obecnie OPEC Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko:
KIEROWNIK PROJEKTU
Miejsce pracy: Gdynia

Dlaczego warto u nas pracować:

  • Oferujemy ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość uczestnictwa w realizacji działań związanych z doskonaleniem organizacji
  • Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dodatkowe benefity m.in. Karta Multisport

Jakie będą Twoje zadania?

  • Kierowanie zespołami projektowymi realizującymi projekty inwestycyjne, infrastrukturalne;
  • Przygotowywanie raportów dla Sponsora w zakresie prowadzonych projektów;
  • Określanie celów do realizacji dla podległych zespołów projektowych;
  • Przydzielanie zadań do wykonania podległym członkom zespołów projektowych i monitorowanie ich realizacji;
  • Wspieranie podległych członków zespołów projektowych;
  • Nadzór nad dokumentami dotyczącymi realizowanych projektów;
  • Kontrola realizowanych projektów pod kątem zgodności z harmonogramem, budżetem oraz jakości;
  • Tworzenie i kontrola harmonogramu i budżetu projektu.

Jakich kompetencji poszukujemy:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Studia podyplomowe z Zarządzania Projektami - mile widziane;
  • Dobrą znajomość MS Office (oprogramowanie MS Project będzie dodatkowym atutem);
  • Zdolności myślenia analitycznego;
  • Zdolności interpersonalne pozwalające na skuteczną komunikację;
  • Umiejętności budowania relacji z członkami zespołu i interesariuszami;
  • Umiejętności wykonywania kilku zadań w ograniczonym czasie;
  • Umiejętności delegowania zadań i rozliczania z ich wykonania;
  • Umiejętności podejmowania decyzji;
  • Konsekwencji w dążeniu do realizacji założonych celów;
  • Kreatywności i elastyczności działania,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i konfliktów;
  • Prawo jazdy kategorii B (aktywnie użytkowane);
  • Znajomość przebiegu cyklu inwestycyjnego oraz doświadczenie przy projektach typu zaprojektuje i wybuduj będzie dodatkowym atutem.
Zgłoszenia prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Opata Hackiego 14, 81-213 Gdynia. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania zgodnie z aktualnym stanem prawnym.

Ogłoszenie archiwalne