Oferta pracy

Kierownik projektu

PGZ Stocznia Wojenna Spółka z ograniczona odpowiedzialnościąO firmie

PGZ Stocznia Wojenna Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

Inżyniera Jana Śmidowicza 48

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie ofertowania projektu i negocjacji z klientem

  • prowadzenie projektów - nadzór nad harmonogramem, kosztami oraz zakresem prac

  • zarządzanie grupą projektową

  • uczestnictwo w negocjacjach z firmami kooperującymi i dostawcami

  • stała kontrola i raportowanie w zakresie realizacji harmonogramu i budżetu projektu oraz analiza odchyleń

  • rozliczanie projektu

  • udział w rozwoju metodyki zarządzania projektami w Stoczni

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne lub ekonomiczne, preferowane kierunki: oceanotechnika, zarządzanie, ekonomia, zarządzanie projektami

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów (mile widziane w branży stoczniowej lub pokrewnej)

  • wiedza z zakresu ofertowania, budżetowania, planowania i kontroli projektu

  • wiedza z zakresu prawa zamówień publicznych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1)

  • niezależność i zorientowanie na wyniki

  • cechy przywódcze

To oferujemy

  • udział w unikatowych projektach

  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym

  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

  • świadczenia socjalne z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie. Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.

Przewiń do profilu firmy