Oferta pracy

Kierownik Projektu - Generalne wykonawstwo

REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNA

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja oraz nadzór nad realizacją robót w oparciu o dokumentację, harmonogram oraz założony budżet,

  • kontrola nad terminową i jakościową realizacją robót, zgodnie z dokumentacją techniczną i sztuką budowlaną,

  • współpraca z inwestorem i podwykonawcami, wybór podwykonawców i dostawców, kontrola i rozliczanie robót podwykonawców pod kątem zgodności z umową,

  • udział w odbiorach wykonywanych robót oraz przygotowanie (koordynacja) dokumentacji odbiorowej,

  • koordynowanie procesu uzyskiwania pozwoleń i decyzji we współpracy z organami administracji publicznej i gestorami sieci,

  • udział w przygotowaniu i prowadzenie dokumentacji robót, uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki - elektrotechnika, energetyka cieplna, mechanika lub pokrewne),

  • wiedza i doświadczenie w realizacji obiektów w zakresie energetyki przemysłowej (mile widziane w zakresie gazowych układów kogeneracyjnych),

  • znajomość prawa budowlanego i energetycznego oraz praktycznej wiedzy na temat procesu formalno-prawnego w uzyskiwaniu zgód i decyzji administracyjnych, uprawnienień budowlanych,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne wyjaśnianie z klientem zagadnień technicznych,

  • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz programu do harmonogramowania (np. MS Project),

  • prawo jazdy kat. B,​

  • dyspozycyjność - praca w delegacji ( budowy na terenie całego kraju).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwości do rozwoju osobistego i zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. to przedsiębiorstwo z ponad 50-letnią tradycją w projektowaniu, budowie i modernizacji obiektów przemysłowych dla wielu sektorów gospodarki. Wiodącą działalnością spółki jest projektowanie i produkcja urządzeń dla rynku energetycznego, a także montaż i utrzymanie w ruchu kompletnych obiektów energetycznych i przemysłowych, w tym bloków energetycznych na parametry nadkrytyczne zarówno w Polsce, jak i na świecie.

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. wchodzi w skład GRUPY ZARMEN – jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce, w której skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.

Wejdź na www.remak.com.pl i dowiedź się więcej o naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy