Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu Handlowego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    VEOLIA INDUSTRY POLSKA

    specjalizująca się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych
    i logistyczno-magazynowych

    POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO:
    KIEROWNIK PROJEKTU HANDLOWEGO
    Miejsce pracy: Poznań
    nr: 213/2018/Z

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie projektów i klientów w branży przemysłowej w obszarze optymalizacji wytwarzania energii cieplnej, zużycia energii elektrycznej i chłodu;
    • Pozyskiwanie projektów związanych z obsługą, budową lub modernizacją istniejących źródeł energii oraz kompleksowej technicznej obsługi obiektów;
    • Prowadzenie projektów w ramach wewnętrznych procedur Grupy;
    • Przygotowywanie ofert handlowych w ramach kontraktów typu: akwizycje, O&M, DB(F)O, ESCO oraz negocjowanie ich warunków;
    • Współpracowanie ze specjalistami finansowymi przy opracowywaniu biznesplanów oraz kalkulacji ofert;
    • Nawiązywanie długotrwałych relacji z potencjalnymi i aktualnymi klientami oraz utrzymywanie tych relacji;
    • Monitorowanie rynku klientów przemysłowych i komercyjnych oraz trendów rozwoju pod kątem utrzymania konkurencyjności ofert Veolii;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze przemysłowym;
    • Wiedza techniczna z obszaru energetyki, ciepłownictwa, gospodarki wodno – ściekowej;
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów, nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych i negocjowania ofert;
    • Umiejętność samodzielnego efektywnego działania na terenie określonego obszaru;
    • Znajomość narzędzi MS Office (Excel, Power Point)
    • Proaktywność, kreatywność oraz inicjatywa;
    • Prawo jazdy Kat B oraz gotowość do częstych podróży służbowych;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju;
    • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych;
    • Atrakcyjny system premiowania;
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
    • Pracę w otwartym, współpracującym i zintegrowanym zespole;
    • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań;
    • Pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej(w tym stomatolog);
    • Możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.
    Jeśli ta oferta jest dla Ciebie,  kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV
    bottom