Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu HVAC - Inżynier projektu HVAC, instalacji sanitarnych

Ensyco s.c.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych - wentylacja, klimatyzacja, ctwl, wod-kan, dla aranżacji prestiżowych budynków biurowych (FIT OUT) w nastawionych na wysoką jakość i poprawne funkcjonowanie systemów budynkowych.

  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót sanitarnych zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją projektu.

  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy firm podwykonawczych.

  • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej.

  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej.

  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

  • Sporządzanie kosztorysów, zapytań ofertowych i zamówień.

  • Realizacja założonych budżetów i praca z klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne.

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Robót, Inżyniera Budowy lub Koordynatora HVAC dla aranżacji FIT OUT

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność obsługi programów AutoCAD, MS Project, MS Office

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu instalacji HVAC

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Uprawnia budowlane

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia - możliwość pracy zdalnej, budowy głównie w Warszawie.

  • Elastyczną formę zatrudnienia, możliwość wyboru (umowa o pracę, B2B, itp)

  • system premiowy

  • uczestnictwo w prestiżowych projektach budowlanych i współpraca z najlepszymi w branży

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość zdobywania uprawnieni projektowych lub wykonawczych

  • niezbędnie narzędzia do pracy takie jak: samochód, laptop, telefon

Ensyco s.c.

Firma ENSYCO zajmuje się projektowaniem, realizacją i audytami technicznymi w zakresie instalacji sanitarnych, HVAC dla powierzchni Shell & Core, FIT OUT w obiektach o wysokim skomplikowaniu instalacji techniczny(budynki biurowe, medyczne, data center, przemysłowe). Ensyco specjalizuje się w audytach i konsultingu w zakresie gwarancji komfortu cieplnego, akustycznego, oświetleniowego - pomiary i regulacje i szeroko pojętej jakości powietrza IAQ, środowiska wewnętrznego.

Przewiń do profilu firmy