Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik projektu infolinii T-Mobile

  • Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2019-03-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Masz doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników Infolinii?

    Chcesz rozwinąć swój potencjał w nowej organizacji?

    CTDP to jedno z największych call center w regionie. Istniejemy na rynku od 2000 roku i zatrudniamy obecnie ponad 400 pracowników w obszarze obsługi klienta i sprzedaży. Łączy nas zaangażowanie, chęć doskonalenia swoich umiejętności i nastawienie na świadczenie najwyższej jakości usług dla naszych Klientów.

    Obecnie, w związku z otwarciem nowego projektu, poszukujemy Kandydatów i zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie zespołem około 60 pracowników infolinii (do projektu będzie dedykowanych 2 kierowników)
    • dbałość o osiąganie wysokich wyników jakościowych i sprzedażowych przez podległy zespoł
    • wspieranie pracowników w realizacji celów poprzez szkolenia oraz działania motywacyjne
    • wykonywanie analiz i raportów dla Zarządu
    • UWAGA: praca zmianowa – godz. pracy infolinii to 7.00-23.00 (wymiar czasu pracy: cały etat)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem call center minimum 2 lata
    • bardzo duża wiedza nt. sprzedaży i technik sprzedaży efektywnych w obszarze obsługi klienta
    • wysoki poziom komunikatywności i umiejętność przekazywania informacji w sposób zrozumiały i motywujący do działania
    • bardzo wysokie umiejętności analityczne
    • ponadprzeciętne zaangażowanie i wewnętrzna motywacja do realizacji założonych celów
    • chęć uczenia się, rozwoju swoich kompetencji
    • gotowość do pracy zmianowej w dni powszednie, weekendy oraz święta w godzinach 7.00-23.00

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych – m.in. Program Multisport, Rabator, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego i wiele innych
    • szkolenia
    • patnerską atmosferę współpracy
    top
    Jak aplikować?

    Prześlij do nas swoje CV lub zagadaj do nas na messengerze.
    Pamiętaj o dodaniu aktualnej zgody dot. przetwarzania danych osobowych.
    W związku z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych informujemy, że politykę prywatności znajdziesz tutaj: http://praca.ctdp.pl/polityka_prywatnosci.
    Klauzula informacyjna jest dostępna tutaj: http://praca.ctdp.pl/aplikuj
    top

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.