Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu / Inspektor Nadzoru

OKAM CAPITAL Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja realizacji i nadzoru projektów deweloperskich

  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego w zakresie Inspektora Nadzoru Robót Budowlanych

  • weryfikacja postępów prac w odniesieniu do założonego harmonogramu

  • analiza kosztów

  • koordynacja przepływu dokumentów i informacji pomiędzy uczestnikami procesu budowlanego

  • nadzór nad pracą inspektorów branżowych i cost managera (osoba sprawdzająca wnioski kosztowe)

  • reprezentowanie Inwestora na budowie projektu przez sprawowanie kontroli zgodności jego realizacji z projektem, umową GW i pozwoleniem na budowę, przepisami i obowiązującymi polskimi normami oraz zasadami wiedzy technicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo

  • min. 3-letnia praktyka przy realizacji inwestycji, najlepiej mieszkaniowych na stanowisku kierownika budowy i/lub inspektora nadzoru inwestorskiego

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

  • znajomość procedur obowiązujących we współpracy z Inwestorami i Generalnymi Wykonawcami;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • znajomość programu AutoCad i pakietu Office.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia;

  • Pakiet socjalny;

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

OKAM CAPITAL Sp. z o.o.

OKAM CAPITAL to wiodąca firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem. Nasze inwestycje to nie tylko nowoczesne budynki mieszkaniowe, ale również wyjątkowe miejsca działań artystycznych i kulturalnych. Działamy na terenie całego kraju.

Zespół tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów

w Polsce oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy