Oferta pracy

Kierownik Projektu / Inspektor Nadzoru

Dekpol Deweloper sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie funkcji nadzoru w ramach obowiązków wynikających z ustawy Prawo Budowlane,

  • koordynowanie uzgodnień dokumentacji projektowej z kierownikiem przygotowania inwestycji i projektantem, zatwierdzanie rozwiązań zamiennych,

  • kontrolowanie zgodności realizowanych robót z dokumentacją projektową, standardem wykończenia, harmonogramem rzeczowo – finansowym,

  • kontrolowanie jakości wykonanych robót,

  • kontrola przestrzegania przez Wykonawcę przepisów bhp,

  • organizowanie narad koordynacyjnych na budowach,

  • zatwierdzanie materiałów budowlanych,

  • kontakt z działem reklamacji w zakresie diagnozy zgłoszonej usterki oraz propozycji naprawy. Nadzór nad prawidłowym wykonaniem naprawy przez Wykonawcę,

  • przygotowanie odbiorów wykonanych robót i odbiór robót od Wykonawcy wraz z dokumentacją niezbędną do użytkowania obiektów i urządzeń,

  • odbiory lokali od budowy przed przekazaniem Klientom,

  • odbiory potwierdzane protokolarnie,

  • tygodniowe raportowanie inspektorowi koordynującemu.

Nasze wymagania

  • komunikatywność, dyspozycyjność i profesjonalne angażowanie się w realizowane zadania,

  • uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • biegła znajomość programów AutoCAD, MS Project,

  • biegłość w odczytywaniu rysunków technicznych, Warunków Technicznych, Prawa Budowlanego,

  • umiejętność planowania w procesie budowlanym na etapie przygotowania, prowadzenia inwestycji, szacowania kosztów i budżetów inwestycyjnych,

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach Kierownika Budowy/Inspektora Nadzoru, Kierownika Projektu lub Kierownika Kontraktu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie,

  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, konferencje, kursy,

  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny)

  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Deweloper sp. z o.o.

Dekpol Deweloper sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Przewiń do profilu firmy