Oferta pracy

Kierownik Projektu - Inspektor Nadzoru

OKAM CAPITAL Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
OKAM CAPITAL to wiodąca firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem. Nasze inwestycje to nie tylko nowoczesne budynki mieszkaniowe, ale również wyjątkowe miejsca działań artystycznych i kulturalnych. Działamy na terenie całego kraju.
Zespół tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów w Polsce oraz za granicą.

Obecnie poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:
KIEROWNIK PROJEKTU /
INSPEKTOR NADZORU

Zadania:

  • koordynacja realizacji i nadzoru projektów deweloperskich;
  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego w zakresie Inspektora Nadzoru Robót Budowlanych;
  • weryfikacja postępów prac w odniesieniu do założonego harmonogramu;
  • analiza kosztów;
  • koordynacja przepływu dokumentów i informacji pomiędzy uczestnikami procesu budowlanego;
  • nadzór nad pracą inspektorów branżowych i cost managera (osoba sprawdzająca wnioski kosztowe);
  • reprezentowanie Inwestora na budowie projektu przez sprawowanie kontroli zgodności jego realizacji z projektem, umową GW i pozwoleniem na budowę, przepisami i obowiązującymi polskimi normami oraz zasadami wiedzy technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo;
  • min. 3-letnia praktyka przy realizacji inwestycji, najlepiej mieszkaniowych na stanowisku kierownika projektu i/lub inspektora nadzoru inwestorskiego;
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń;
  • znajomość procedur obowiązujących we współpracy z Inwestorami i Generalnymi Wykonawcami;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość programu AutoCad i pakietu Office.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia;
  • Pakiet socjalny;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy