Ta oferta pracy jest nieaktualna od 236 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu Inwestycyjnego

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie do centrali firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin
    Nr Ref.: KPI/2018

    Główne zadania:

    • Przygotowanie i nadzór nad inwestycjami min.: szacowanie kosztów inwestycji
    • Współpraca z urzędami, biurami projektowymi oraz wykonawcami
    • Kontrola kosztów i terminów prowadzonych inwestycji

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane
    • Doświadczenie min. 3 lata w prowadzeniu procesu inwestycyjnego (mile widziane uprawnienia budowlane)
    • Podstawowa znajomość przepisów prawa budowlanego
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Czynne prawo jazdy kat. B- gotowość do wyjazdów służbowych
    • Znajomość obsługi komputera (Word, Excel, mile widziana znajomość Autocad)

    Oferujemy:

    Pracę w przyjaznej
    atmosferze
    Umowę o pracę na pełny etat
    Wdrożenie i szkolenia rozwojowe

    Możliwość awansu
    Talony zakupowe na święta
    Dofinansowanie kart sportowych

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

    W temacie wiadomości prosimy wpisać Nr ref.: KPI/2018

    Gwarantujemy poufność. Odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez „Stokrotka” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie (ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin), zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182). Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014r., poz. 1502) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne i następuje na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych. Jeżeli nie wyraża Pani/Pan takiej zgody, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji na to ogłoszenie.